دسته‌ها
طراحی داخلی معماری

طراحی دکوراسیون داخلی صمیمانه هتلی در نیویورک

امروزه کسانی که سفر می‌کنند در اکثر مواقع دوست دارند در محیطی گرم مانند یک خانه ساکن شوند نه در یک محل توریستی و بی‌روح. آن‌ها دوست دارند که مانند یک محلی غذا خورده، گردش کرده و به استراحت بپردازند.


برآورده کردن این خواسته یکی از اهداف اصلی استودیوی دیزاین SPACE Copenhagen’s در طراحی دکوراسیون داخلی هتل ۱۱ Howard بود.
این استودیو حال‌و‌هوای کلاسیک نیویورک را با سنت‌های طراحی اسکاندیناوی ترکیب کرده و پروژه‌ی طراحی دکوراسیون داخلی تمامی ۲۲۱ اتاق مهمان این هتل را انجام داده است. این اتاق‌ها با مبلمان‌هایی زیبا و مدرن چیده شده و اکسسوری‌هایی که با دقت انتخاب شده‌اند دیزاین اتاق‌ها را کامل کرده‌اند.

طراحی دکوراسیون داخلی صمیمانه هتلی در نیویورک - دیزاین مترز

اتاق‌های مهمان بیشتر شبیه به خانه‌ی یک هنرمند با‌سلیقه هستند تا یک هتل، و تمامی اشیاء موجود در آن سفارشی بوده و توسط استودیوی SPACE Copenhagen’s طراحی شده‌اند؛ از وسایل روشنایی گرفته تا مبلمان‌های بزرگ.

ما حقیقتاً متریال‌های مختلف را دوست داریم؛ سنگ، چوب، چرم
اما مصالحی که عمر طولانی‌تری دارند را بیشتر می‌پسندیم. وقتی ما پروژه‌ای که اجرا کرده‌ایم را ترک می‌کنیم باید تا مدت‌ زمان زیادی به خوبی اولش باقی بماند زیرا این بخشی از مسئولیت ماست.
این بخشی از سخنان استودیوی SPACE Copenhagen’s درباره‌ی این هتل است.

designmatters.ir-طراحی-دکوراسیون-داخلی-صمیمانه-هتلی-در-نیویورک-دیزاین-مترز-۲

کتابخانه یکی از فضاهایی است که به اعتقاد استودیوی SPACE Copenhagen’s باید در فضاهای گروهیِ مدرن وجود داشته باشد. این استودیو با کارخانه‌های شناخته شده‌ای مانند MATER، Gubi، Fredericia و Stellarworks همکاری کرده تا بتواند محیط منحصر‌به‌فردی برای کار کردن، ملاقات و استراحت کردن خلق کند.

designmatters.ir-طراحی-دکوراسیون-داخلی-صمیمانه-هتلی-در-نیویورک-دیزاین-مترز-۳

designmatters.ir-طراحی-دکوراسیون-داخلی-صمیمانه-هتلی-در-نیویورک-دیزاین-مترز-۶

صفحات زیبای سنگ مرمر، لوازم و شیرآلات برنجی و اکسسوری‌های مدرن که در سرویس‌های بهداشتی داخل اتاق‌ها استفاده شده همگی فضایی لوکس و شیک خلق کرده‌اند.

designmatters.ir-طراحی-دکوراسیون-داخلی-صمیمانه-هتلی-در-نیویورک-دیزاین-مترز-۹

طراحی دکوراسیون داخلی صمیمانه هتلی در نیویورک - دیزاین مترز

طراحی دکوراسیون داخلی صمیمانه هتلی در نیویورک - دیزاین مترز

designmatters.ir-طراحی-دکوراسیون-داخلی-صمیمانه-هتلی-در-نیویورک-دیزاین-مترز-۱

designmatters.ir-طراحی-دکوراسیون-داخلی-صمیمانه-هتلی-در-نیویورک-دیزاین-مترز-۸