دسته‌ها
طراحی داخلی معماری

طراحی دکوراسیون داخلی هندسی یک کافه

استودیوی دیزاین Biasol به تازگی پروژه‌ی طراحی دکوراسیون داخلی کافه‌ای به نام Little Hugh را در حومه‌ی شهر ملبورن در استرالیا به اتمام رسانده است.


در طی پروسه‌ی طراحی فضا، طراحان با استفاده از محاسبات هندسی سعی در پرورش ایده‌ی طراحی داخلی و برندینگ برای این کافه داشتند که در نهایت منجر به ایجاد یک الگوی هندسی شد که دیوارها و سقف را با آن پوشش دادند.
در طی پروسه طراحی فضا, طراحان با استفاده از محاسبات هندسی, سعی در پرورش ایده طراحی داخلی و برندینگ برای این کافه بودند که درنهایت منجر به ایجاد یک الگوی هندسی شد که دیواره ها و سقف با آن پوشیده شد.

طراحی دکوراسیون داخلی هندسی یک کافه - دیزاین مترز

پنل‌هایی که دیواره‌ها و سقف با آن پوشیده شده از نوعی چوب مخصوص بوده و به دو رنگ آبی تیره و شیری رنگ هستند که در کنار هم الگویی هندسی ایجاد کرده‌اند. هم‌چنین علاوه بر سکوهایی که در کناره‌های دیوار برای نشستن طراحی شده است، میزها و سه پایه‌هایی هماهنگ با پنل‌ها در فضا قرار داده شده است.

طراحی دکوراسیون داخلی هندسی یک کافه - دیزاین مترز

طراحی دکوراسیون داخلی هندسی یک کافه - دیزاین مترز

بر روی تمامی میزها، برای تأمین روشنایی مورد نیاز، دو چراغ معلق از طرح‌های کمپانی Plumen نصب شده است.
در سمت دیگر کافه، کانتر کشیده و L شکلی ساخته شده و در پشت این قسمت نورهای مخفی و گیاهان تزئینی قرار گرفته است. برای پوشش کف نیز از رزین بتون که متریالی سخت و مقاوم است استفاده شد.